x
  PRODUKTY ARTYKUŁY PODSTRONY

  Kaseton w aluminium?

  Kasetony w profilu aluminium?
  Hit czy kit? :O :O :O ??

  Większość z was przy wyborze reklamy zastanawia się pewnie jaki rodzaj jej wybrać? Producenci tak jak i my proponują reklamę świetlną w kilku odsłonach – najbardziej standardowe to:

  • kaseton w profilu aluminiowym
  • kaseton z dibondu
  • kaseton w kształcie logo
  • kaseton okrągły


  Jeszcze kilka lat temu najwięcej sprzedawało się kasetonów w profilu aluminium jednak powiem szczerze że na daną chwilę kasetony z dibondu „miażdżą profile aluminiowe” – ku mojemu zadowoleniu :-)

  Chciałam wam jednak opisać kiedy WARTO wybrać ten profil aluminiowy:
  Przede wszystkim kiedy mamy w planach kilkukrotną zmianę grafiki – wystarczy odkręcić profil i aby wymienić plexi wystarczy nam góra 5 minut pracy + śrubokręt :-) – gwarantuje KAŻDY BĘDZIE w stanie to wykonać, wszystkie Panie również sobie poradzą :-)
  Czasami również zbyt ”skomplikowana grafika” zmusza nas do tego aby wybrać profil aluminium – nie martwcie się jednak, ten kaseton może wyglądać na prawdę przepięknie z mocnym oświetleniem modułowym rozłożonym na tylnej płycie gwarantuję wam że będzie bardziej widoczny niż kaseton waszej konkurencji.

  Co można zrobić by wyglądał jeszcze lepiej?
  Przede wszystkim malowanie profilu na dowolny kolor dopasowany do grafiki. WARTO, NA PRAWDĘ WARTO do tego dopłacić – po pierwsze estetyka, po drugie malowany profil ułatwia jego czyszczenie – wystarczy przetrzeć go ścierką i zawsze będzie ” jak nowy”. :-)

  A dla całkowitej wygody proponuję wam dodatkowo czujnik zmierzchu to tylko 48.65zł netto a ile mniej zmartwień? :-)

  Włączyłem czy nie? Tu nie będziesz zadawał tego pytania bo czujnik ”odwali robotę” za Ciebie :-) – ZAPALI SIĘ SAM GDY BĘDZIE ROBIŁO SIĘ CIEMNO! :-) :-)

  Masz jakieś pytania – zapraszam do kontaktu na : biuro@whitecard.com.pl

  do góry strony