x
  PRODUKTY ARTYKUŁY PODSTRONY

  Zaopatrz swój lokal w menu board z firmą White Card

   fot. pixabay

  Menu board od lat cieszy się swoją popularnością w Polsce. Wiele lokali, restauracji, kawiarni posiada je w swoich wnętrzach i tym samym zwiększa sprzedaż oraz poprzez angażujące treści buduje pozytywną relację z klientem. Ekrany reklamowe umieszczane są na ścianach lub podwieszane do sufitu w widocznych miejscach, aby jak najwięcej osób mogło zapoznać się z zamieszczonymi na nich informacjami.

  Jak działa menu board?

  Technologia w obecnych czasach ma ogromny wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstw i odbiór przez potencjalnego klienta. W wielu restauracjach, kawiarniach czy pubach wykorzystuje się menu board z wielkim zaangażowaniem. To właśnie na ekranie reklamowym mogą zostać wyświetlone aktualne ceny produktów, świetne promocje czy konkurencyjne zestawy. Pozwalają one na rzeczywisty kontakt z klientem poprzez dynamiczne i ciekawe video czy aktualną zmianę oferty zarówno w całej sieci restauracji, jak i w pojedynczych lokalach. Menu board świetnie komponuje się z każdą przestrzenią, ponieważ jako producenci możemy dostosować ich wygląd, kształt i formę do wnętrza czy otoczenia danego pomieszczenia. Takie ekrany równie dobrze sprawdzają się jako narzędzia zachowujące spójność szablonu obowiązującego w lokalach franczyzowych.

  Menu board, czyli synonim nowoczesności

  Ekrany reklamowe to potężne narzędzia marketingowe, w które inwestują najwięksi giganci wśród właścicieli fast foodów. Oprócz przesyłania aktualnych informacji o cenach, promocjach czy tematycznych zestawach menu board są niezwykle skutecznymi nośnikami reklamy, obok których nie sposób przejść obojętnie. Bogata kolorystyka, wyrazista grafika oraz czytelność na tego typu ekranach zachęcają do poświęcenia im uwagi i zapoznania się z aktualną ofertą.

  Dlaczego warto zainwestować w menu board?

  Oprócz wszystkich oczywistych korzyści z posiadania menu board, które zostały już wymienione, warto zwrócić także uwagę na możliwość emitowania reklam partnerskich na ekranach, które mogą być dodatkowym źródłem dochodu dla każdego przedsiębiorstwa. Menu board to podążanie za najnowszymi trendami, a także łatwa komunikacja z klientami poprzez szybki i konkretny dostęp do najważniejszych informacji. Ponadto ten nośnik reklamy jest szczególnie doceniany także dzięki współczesnej technologii, która pozwala wykorzystać energooszczędne oświetlenie LED, a tym samym generuje oszczędności w przedsiębiorstwie. Menu board to wysoka jakość i wytrzymałość, a także gwarancja długowieczności i niezawodności.

  Jeśli szukasz precyzyjnie wykonanego i dostosowanego do Twoich potrzeb menu board, skontaktuj się z nami! Jako znani i wieloletni producenci ekranów reklamowych przedstawimy Ci jedynie korzystne rozwiązania.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Serwis zenit24.eu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

  Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy!

  Przed dodaniem komentarza upewnij się czy wypełnione są wszystkie pola

  do góry strony